Klub Grawitacja

english

Klub. Kawiarnia. Kino. Galeria. ...mamy to, czego Ci potrzeba!

O nas

Klub. Kawiarnia. Kino. Galeria.
…mamy to, czego Ci potrzeba!


Klubokawiarnia Grawitacja to dynamiczny element energetycznego Powiśla. Klimatyczny klub, przytulna kawiarnia, scena, kino – ponad 250 m2 wyuzdania kulturalnego na dwóch poziomach. Nagłaśniamy, wyostrzamy, rozweselamy, upiększamy i nie liczymy się z prostytucją kultury – po prostu robimy swoje. Grawitacja jest miejscem utworzonym w celu promowania sztuki, kultury, tak szeroko rozumianej, jak tylko chcecie.. :) Tu możesz pouczyć się do sesji lub oblać (zdane już) egzaminy. Tu spotkasz się ze znajomymi i poznasz nowych ludzi podobnych do siebie. Jeśli masz ochotę – możesz także zorganizować u nas pokaz, wystawę, koncert, urodziny …

Grawitacja łączy w sobie najlepsze cechy klubu i kawiarni – w zależności od terminu i pory dnia możesz wybrać się na koncert, imprezę, wernisaż lub po prostu na kawę lub piwo. Dwa piętra pomieszczą bardzo wielu gości, a palaczy z pewnością ucieszy fakt, iż specjalnie dla nich wydzielono sporą (aż 75 m2) salę. Na terenie lokalu możesz skorzystać z bezprzewodowego internetu, a także zmierzyć się ze znajomymi w jednej z wielu gier planszowych.

W każdy poniedziałek, „Grawitacja” zamienia się w niezwykłe kino, w którym możesz wygodnie rozsiąść się w fotelu i rozkoszować się chmielowym trunkiem i słonymi przekąskami Co tydzień wyświetlany jest inny film. Bilety za 0 zł!Przy najbliższej wizycie zwróć uwagę na grawitacyjne menu: wybierać możesz pomiędzy przeszło 50 rodzajami piwa butelkowego – do skosztowania m.in. Konstancin, Ciechan, Staropramen, Koźlak, Obolon, … Tylko w Grawitacji przekonasz się jak wygląda Nagi Newton, weźmiesz do ręki Kometę Haleya i odlecisz po Drodze Mlecznej.


JESTEŚMY CZYNNI 7 DNI W TYGODNIU
OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU – OD 10:00…
SOBOTA – NIEDZIELA – OD 11:00…
…DO OSTATNIEGO GOŚCIA!

Zapraszamy!

Nadchodzące wydarzenia

Partnerzy: