Klub Grawitacja

english

Klub. Kawiarnia. Kino. Galeria. ...mamy to, czego Ci potrzeba!

Imieniny Jana – 23 czerwca

Na świętego Jana czytamy do rana – Klubokawiarnia Grawitacja ma przyjemność uczestniczyć w Imieninach Jana Kochanowskiego organizowanych przez Bibliotekę Narodową.Zapraszamy do Ogrodu Krasińskich i Pałacu Rzeczypospolitej, 23 czerwca, od godz. 12:00 do północy!

Tylko w ten jeden magiczny dzień w roku Biblioteka Narodowa otwiera dla szerokiej publiczności swoją siedzibę w Ogrodzie Krasińskich – Pałac Rzeczypospolitej. W sali rycerskiej pokażemy na specjalnej, jednodniowej wystawie unikatowe pierwodruki utworów Jana Kochanowskiego oraz jego jedyny zachowany rękopis.

W specjalnie na tę okazję zaaranżowanym Ogrodzie można będzie porozmawiać przy kawiarnianym stoliku (nakrytym przez warszawskie klubokawiarnie) z ulubionym pisarzem, zdobyć książkę i autograf. Domówkę poprzedzą atrakcje dla małych i dużych – gry i zabawy edukacyjne oraz Mecz Poetycki na utwory Jana Kochanowskiego, który rozegrają znani aktorzy i ludzie kultury. Odbędzie się „Wymiennik” – aukcja wymiany książek zorganizowana przez portal thingo.pl. Gospodarzem Imienin będzie Grzegorz Markowski, wystąpią Tomasz Stańko i Barbara Wysocka a do tańca zagra zespół dansingowy reżysera teatralnego i operowego Michała Zadary – All Stars Dansing Band.

Więcej informacji i program:
http://bn.org.pl/wydarzenia/167-imieniny-jana-kochanowskiego.html
Dołącz do wydarzenia na Facebook’u:
http://www.facebook.com/events/433912893296557


« powrót

Nadchodzące wydarzenia

Partnerzy: