Klub Grawitacja

english

Klub. Kawiarnia. Kino. Galeria. ...mamy to, czego Ci potrzeba!

FOLKI POLKI na Browarnej 6 (od 9.06)

Kawałki sztuki lub sztuka w kawale projektu FOLKI POLKI to małe ceramiczne formy z grafikami na magnesie w wykonaniu warszawsko-wrocławskiego duetu, pozytywnie zakręconych pań.

Klubokawiarnia Grawitacja zaprasza na wernisaż
wystawy grafik projektu FOLKI POLKI

9 czerwca (sobota)
godz. 16.30
WSTĘP WOLNY!

Za ceramicznym bałaganem, wygniataniem, wypalaniem i innymi kosmicznymi technologiami stoi drobna brunetka Magda, pomysłodawczyni . Zaś szczupła szatynka ubrała pomysł i słowa w barwy, kształty oraz niekończące się graficzne, interpretacje otaczającej nas zabytkowej i medialnie żywej barwami Euro – Warszawy.

Grafiki Tamary w bardzo prostej formie nawiązują charakterem do murali, wlepek i prac klasyków pop-art’u. Folklor stanowi jedynie inspirację. W krzywym zwierciadle autorka z Wrocławia odbija swoje wizualizacje symboli narodowych oraz twarzy znanych polaków. Nie tylko tych znanych z cokołów i z historii, ale również polityków i celebrytów.

W klubokawiarni Grawitacja będzie można zobaczyć powiększenia grafik
z ceramicznej oferty FOLKI POLKI w tym prace spoza oferty oraz limitowane, nawiązujące do Euro kafelki ceramiczne z magnesem.

Kafelki ceramiczne z grafikami można znaleźć w kultowych klubokawiarniach i księgarniach Warszawy oraz na stronie www.folkipolki.pl oraz na facebook’u: http://www.facebook.com/pages/FOLKI-POLKI/237039429707065


« powrót
Partnerzy: